Pieteikties jaunumiem

#

ESI SVEICINĀTS CAPITAL CLINIC RIGA!

CAPITAL CLINIC RIGA ir radīta TEV! Tev, kam vislielākā vērtība ir laiks, kā arī Tava un Tavu tuvinieku veselība. Mūsu klīnikā esam apvienojuši visu, ko sniedz 21. gadsimta iespējas - unikālas tehnoloģijas, lieliskas plānošanas sistēmas, ērtas un pieejamas telpas, kā arī mūžīgās vērtības - ārstu gudros prātus un cēlās sirdis. TAVA veselība savukārt ir mūsu svarīgākā vērtība. Esi gaidīts CAPITAL CLINIC RIGA!

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!

jaunumi

Lekcijas vecākiem par bērnu veselību

Lekcijas vecākiem par bērnu veselību

28.02.2017

Capital Clinic Riga pediatre, Dr. med. Liene Smane - Filipova vecākiem piedāvā 3 lekciju ciklu un sarunas par bērnu veselību. Nav lielākas laimes, ja ģimenē valda saticība, prieks par kopā būšanu un, protams, ja visiem ir laba veselība. Īpašas raizes vecākiem sagādā bērnu slimošana. Lekcijās varēsiet vairāk uzzināt par biežākajām bērnu slimībām, kā tādās reizēs pareizāk rīkoties, kāds uzturs bērniem vispiemērotākais un kāda ir vakcinācijas prakse Latvijā. Laipni aicināti!

Virtuālā tūre

Atziņas un fakti

Pēc Pasaules veselības organizācijas datiem vairāk nekā 300 miljoni cilvēkiem pasaulē ir migrēna. Trīskārt biežāk ar to slimo sievietes nekā vīrieši. Zinātnieki ir izpētījuši, ka migrēnas pacientu smadzenes izskatās citādāk nekā veselu cilvēku smadzenes. Pastāv atšķirības smadzeņu garozas formā un biezumā, kā arī smadzeņu kroku formā un veidā. Iespējams, ka pie tā vainojami gēni.