Pieteikties jaunumiem

#

ESI SVEICINĀTS CAPITAL CLINIC RIGA!

CAPITAL CLINIC RIGA ir radīta TEV! Tev, kam vislielākā vērtība ir laiks, kā arī Tava un Tavu tuvinieku veselība. Mūsu klīnikā esam apvienojuši visu, ko sniedz 21. gadsimta iespējas - unikālas tehnoloģijas, lieliskas plānošanas sistēmas, ērtas un pieejamas telpas, kā arī mūžīgās vērtības - ārstu gudros prātus un cēlās sirdis. TAVA veselība savukārt ir mūsu svarīgākā vērtība. Esi gaidīts CAPITAL CLINIC RIGA!

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!

jaunumi

Svētki visiem - arī dāvinātājiem! Pērc Dāvanu karti un saņem dāvanu arī Tu!

Svētki visiem - arī dāvinātājiem! Pērc Dāvanu karti un saņem dāvanu arī Tu!

01.12.2017

Ziemassvētku laiks ir dāvināšanas laiks, tāpēc arī mēs vēlamies iepriecināt ikvienu klientu, kurš saviem mīļajiem iegādāsies mūsu uzņēmuma Dāvanu kartes. Uzdāvini dāvanu, kas ļaus parūpēties par pašu svarīgāko – veselību, labsajūtu un skaistumu! Iegādājoties “Veselības centrs 4” Dāvanu kartes laikā no 1. decembra līdz 15. janvārim, piedāvājam iespēju dāvanu saņemt arī Tev: Pērc Dāvanu karti; Piedalies loterijā; Laimē Dāvanu! Katra loterijas loze pilna!

#

JAUNUMS! Estētiskā ginekoloģija

Sekojot līdzi inovācijām pasaulē, piedāvājam saviem klientiem arvien jaunas iespējas gan veselības, gan dzīves kvalitātes uzlabošanā.
#

Darbu uzsāk podoloģe Ilona Grinfelde

Veic pēdu ārstniecisko aprūpi, varžacu likvidēšanu, ieaugušu nagu ārstēšanu, sēnīšu bojāto nagu, ādas sabiezējumu un ādas plaisu apstrādi, nagu modelēšanu ar ārstniecisko gēlu.

Virtuālā tūre

Atziņas un fakti

Savas slimības apzināšanās un vēlēšanās ārstēties – jau ir izdošanās sākums.(M. Servantess)