Pieteikties jaunumiem

#

ESI SVEICINĀTS CAPITAL CLINIC RIGA!

CAPITAL CLINIC RIGA ir radīta TEV! Tev, kam vislielākā vērtība ir laiks, kā arī Tava un Tavu tuvinieku veselība. Mūsu klīnikā esam apvienojuši visu, ko sniedz 21. gadsimta iespējas - unikālas tehnoloģijas, lieliskas plānošanas sistēmas, ērtas un pieejamas telpas, kā arī mūžīgās vērtības - ārstu gudros prātus un cēlās sirdis. TAVA veselība savukārt ir mūsu svarīgākā vērtība. Esi gaidīts CAPITAL CLINIC RIGA!

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!

jaunumi

AKCIJA! Veseliem un laimīgiem bērniem! Pediatra pirmreizējai konsultācijai 20% atlaide

AKCIJA! Veseliem un laimīgiem bērniem! Pediatra pirmreizējai konsultācijai 20% atlaide

01.08.2017

Lai bērni - VESELI UN LAIMĪGI - varētu uzsākt jauno sezonu, vieni pirmo reizi doties uz bērnu dārzu vai skolu, citi savukārt priecīgi satikt savus labi zināmos rotaļu un mācību biedrus, aicinām uz profilaktiskajām veselības pārbaudēm pie mūsu bērnu ārstiem - pediatriem, kas ir specializējušies tieši bērnu slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā. Tāpat aicinām laikus parūpēties par to, lai tovojošais rudens ar saviem vīrusu uzbrukumiem nekaitētu bērnu veselībai.

Virtuālā tūre

Atziņas un fakti

Laktozes (piena cukura) nepanesība skar apmēram 10 – 15 cilvēkus no simta. Ļoti retos gadījumos tā ir iedzimta, jo zīdaiņa vecumā mātes pienu panes gandrīz 100% bērnu, bet 2- 5 gadu vecumā samazinās enzīma laktāzes (atbildīgs par piena cukura šķelšanu) daudzums, tādējādi padarot laktozes nepanesību daudz iespējamāku. Laktozes nepanesība nav alerģija, imūnsistēma tur nav iesaistīta. Diagnoze Laktozes nepanesībai specifisku klīnisku simptomu nav. Tomēr šī diagnoze ir samērā droša, ja nespecifiskie gremošanas traucējumi izzūd (vai ievērojami mazinās) dažu dienu laikā pēc piena vai piena produktu izslēgšanas no diētas.