#

Capital Clinic Riga ļaus ieraudzīt vairāk

31.01.2019

Capital Clinic Riga oftalmoloģijas kabinets ir aprīkots ar šī brīža jaunākajām un precīzākajām pilna spektra tehnoloģijām acu veselības un redzes diagnostikai. Lai vēl precīzāk un savlaicīgāk atklātu dažādas acu slimības, diagnostisko iekārtu klāsts ir papildināts vēl ar divām nozīmīgām tehnoloģijām – LACRYDIAG sausās acs izmeklēšanai un AVISO acu ultrasonogrāfijas veikšanai.

#

Dzīves kvalitātes novērtējums atopiskā dermatīta pacientiem līdz divpadsmit gadu vecumam un pacientu ģimenēm

24.01.2019

Capital Clinic Riga ārste - rezidente dermatoloģijā Dr. Gerda Pētersone, laikā no 28.janvāra līdz 25.februārim (ieskaitot) veiks pētījumu "Dzīves kvalitātes novērtējums atopiskā dermatīta pacientiem līdz divpadsmit gadu vecumam un pacientu ģimenēm", kura ietvaros bērniem ar atopisko dermatītu līdz 12 gadu vecumam konsultācijas tiks piedāvātas bez maksas.

#

Mākslīgais intelekts medicīnā ir jau klāt | Dr. Kaspars Stepanovs

22.01.2019

Capital Clinic Riga radiologs diagnosts Dr. Kaspars Stepanovs atklāj – roboti jau tagad piedalās operācijās! Ārsts atrodas Eiropā, bet operē pacientu otrā pasaules malā – ja vēl pirms desmit gadiem tas izklausījās pēc zinātniskās fantastikas un bija iespējams tikai Holivudas filmās, tad šodien tā ir mūsdienu medicīnas realitāte, kas arvien vairāk ienāk arī Latvijā.

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!