Pieteikties jaunumiem

Priecājamies par labām atsauksmēm!

00.00.0000
#

Klientu labās atsauksmes uztveram ar prieku, jo mums patiešām ir svarīga lielu un mazu klientu labsajūta un veselība.

     
Par Capital Clinic Riga darbu  

Šī bija mana pirmā reize, kad meklēju medicīnas pakalpojumus ar Veselības Centra 4 strapniecību. Varu droši teikt, ka vispārējā pieredze ir pozitīva. Tika uzklausītas manas raizes un piedāvāta piemērota ārstēšanas metode. Visa nepieciešamā informācija man tika sniegta saprotamā valodā.

Un vienmēr tika atbildēts uz manu e-pastu, pat ar vissmieklīgākajiem jautājumiem.

Esmu ļoti apmierināta ar medicīnas pakalpojumiem un servisu Capital Clinic Riga.

Vizīte notika laikā (netika aizkavēta, kā citreiz gadās) un dakterīte bija laipna, atsaucīga, atbildēja uz visiem jautājumiem, kas mani interesēja.

Procedūras laikā centās mani aizņemt ar ko citu (uzdeva ikdienas jautājumus), lai es nekoncentrētos uz procesu.

Ar cieņu, Anna

     

Par medicīnas tūrisma menedžeres Katrīnas Kaltenieces un

Capital Clinic Riga speciālistu darbu

 

Es vēlējos izteikt milzīgu pateicību Capital Clinic Riga komandai, kas operatīvi un ar augstu profesionalitāti nedēļas laikā veica man un manam dēlam izmeklējumus. Protams, lielu darbu paveica Katrīna Kalteniece, kas visu šo saorganizeja - ērtus laikus, pierakstus un izmeklējumus izdevīgi man, kā arī palīdzēja manai māsai, kas sākumā centās visu pašrocīgi izdarīt, kas viss nemaz tik raiti negāja. Tad es ieteicu māsai sazināties ar Katrīnu Kaltenieci, un, protams arī tad Katrīna izdarīja visu ļoti profesionāli un palīdzēja saņemt pierakstus pie speciālistiem, kas māsai pašai diezvai  būtu izdevies.

 

Paldies milzīgs Katrīnai un Capital Clinic Riga speciālistiem par lielisku darbu un noteikti sadarbību nākotnē!

Andrejs Bušs, dzīvo Lielbritānijā

     
Atsauksme par dermatoveneroloģes, preventīvās medicīnas speciālistes Janas Janovskas darbu    

Labdien, es vēlos izteikt savu atzinību dakterei Janai Janovskai par laipnību un izcilām rūpēm, ko saņēmu Jūsu klīnikā. Klīnikā es vērsos ar problēmu, ar kuru cīnījos jau gadiem ilgi, ko bija jau mēģinājuši novērst divi citi ārsti, bet diemžēl bezcerīgi. Dr. Janovoska tiešām piedāvāja vislabāko pieeju, atrisinot manu problēmu izcilā veidā, veltot nedalītu uzmanību un daudz rūpju. Esmu ļoti pateicīga par viņas palīdzību un rekomendēšu viņu ikvienam, tāpat arī Jūsu lielisko klīniku un ikvienu, ar ko es saskāros.

Kliente vēlējās palikt anonīma

     
Atsauksme par kardiopulmonālās slodzes testu, gatavojoties dalībai Lattelecom Rīgas maratonā  

Tā kā iepriekš nebiju skrējusi šādu testu, bija noderīgi uzzināt savas vājās un stiprās puses. Tas ko uzzināju - ka sirds ir stipra, bet muskuļi nav trenēti un - labākais - muskuļus uztrenēt var daudz ātrāk nekā sirdi. Domāju - pēc vai pirms maratona testu atkārtot, lai redzētu, kas mainījies.

Sandija Šēnberga

     
Atsauksme par veselības pārbaudēm, gatavojoties dalībai Lattelecom Rīgas maratonā  

Gatavojoties savam pirmajam maratonam Lattelecom Riga Marathon ‎programmas Mans pirmais maratons‬ ietvaros, veicu kardiopulmonālo slodzes testu Capital Clinic Riga klīnikā. Skrienot nedaudz mazāk kā divus gadus, prātā līdz šim nebija ienākusi doma, ka ir būtiskas lietas, kuras par savu organismu nezinu - pulsus pie dažādām slodzēm, atjaunošanās spējas, kā arī slodzes toleranci. Brīnišķīga pieredze un iespēja. Šobrīd galvenais ir tas, ka no dakteriem ir saņemta atļauja skriet maratonu, un es varu pilnvērtīgi pievērsties treniņiem!
Nereti mēs netaupām naudu jaunākajiem apaviem un pulsometriem, tajā pašā laikā nedomājot par veselību - dārgāko un svarīgāko, kas mums ir. Iesaku ikvienam, kurš plāno skriet maratonu vai pusmaratonu, veikt šādu testu!
Atsevišķi vēlos atzīmēt izcilu Capital Clinic Riga personāla un ārstu attieksmi un pieeju. Paldies!

Ļuba Tihomirova

     
Atsauksme par kardiopulmonālās slodzes testu, gatavojoties dalībai Lattelecom Rīgas maratonā
 

Gribēju pateikt paldies par lielisko iespēju notestēties. Principā man kļuva skaidrs, ka pirms tam absolūti nekas nav bijis skaidrs :)

Dace Izabella Grundšteine, projekta Mans pirmais maratons dalibniece

     
Pateicība par sadarbību Lattelecom Rīgas maratona organizēšanā  

Veselības centra 4 grupas uzņēmuma Capital Clinic Riga komandai!

Milzīgs paldies par sadarbību, atbalstu un ieguldījumu Baltijā lielāko skriešanas svētku tapšanā!

 Saktīt PDF formātā >>

     
Atsauksme par klīniku un kardioloģes Ilzes Zandartes darbu   Paldies par patīkamo atmosfēru klīnikā. Bez steigas un stresa, ar pozitīvu attieksmi. Biju pie kardioloģes Ilzes Zandartes un saņēmu profesionālu konsultāciju un padomus.
     
Paldies radiologam - diagnostam Kasparam Stepanovam   Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību radiologam Kasparam Stepanovam, kurš ultrasonogrāfijas laikā diagnosticēja mana vīra nieru vēzi sākumstadijā, kurš nebija pamanīts sonogrāfijā pie cita speciālista citā iestādē neilgi pirms tam.
Dakteris Stepanovs ir ārkārtīgi profesionāls, uzmanīgs un sirsnīgs ārsts, kas izglāba mana vīra dzīvību.
Paldies Jums, dakteri!
 Alla Stručina
     
Paldies pediatrei Dairai Brenčai un māsiņai  Marinai  Štrausai  
                                          
 

Vēlos pateikt īpašu paldies par 22.05. vizīti klīnikas speciālistiem pediatrei Dairai Brenčai un māsiņai Marinai Štrausai par profesionālu servisu, bet īpaši par attieksmi, sapratni, lielu rūpību, savu darbu veicot. Daira Brenča ir lieliska darbā ar bērniem, jo mana meitiņa patiesi bija ļoti nobijusies, bet ārstei, pateicoties profesionalitātei un empātijai, lieliski izdevās rast kontaktu un iedrošināt pozitīvām sajūtām. Arī asins paņemšana analīzēm pirmo reizi meitiņai noritēja tik mierīgi, pateicoties Marinas profesionālai un īpašai pieejai strādāt ar bērniem.
Ar cieņu, Andželika Berga, "Swedbank" AS Personāla pārvaldes vadītāja

     
Paldies klīnikas administratorei un uroloģei Natālijai Bozotovai  

Liels paldies tai Capital Clinc Riga administratorei, kura strādāja otrdienas, 27.maija vakarā, kad zvanīju, lai pieteiktu savu bērnu uz vizīti pie urologa Ģīļa. Paldies par Jūsu zvanu dr. Bozotovai (liels paldies arī dakterei par ātru konsultāciju!), kā rezultātā mēs nekavējoties aizbraucām uz VG pa tiešo uz operācijas galda. Bez Jums un dr. Bozotovas es vēl šodien kaut kur gaidītu pierakstu pie urologa.

Nu mans dēls ir slimnīcas pidžammiņā, toties priecīgs. Paldies, paldies, paldies!!!! Paldies!
Ar patiesu cieņu, Inga Mastiņa

     
Paldies fizioterapeitam Uldim Sproģim   Kas ir muguras sāpes, zinu kopš vidusskolas laikiem, un zinu arī, ka bez vingrošanas tās nepāries. Šajā reizē nokļuvu pie jauna fizioterapeita Ulda Sproģa, un biju ļoti patīkami pārsteigta par viņa pamatīgo pieeju darbam, zināšanām un noteiktību. Slinga terapijas kursu izgāju pirmo reizi un tagad visiem iesaku. Tā patiešām ir ļoti iedarbīga, un Uldis Sproģis sevi pažēlot neļaus. Toties rezultāts būs jo labāks. Paldies! Inguna
     
Par Capital Clinic Riga darbu  

Capital Clinic Riga izceļas ar tiešām labu servisu, klīnika asociējas ar prasmīgiem un pretimnākošiem speciālistiem, jo ir iespēja saplānot apmeklējuma laiku pēc savām vajadzībām. Nodarbojoties ar basketbolu profesionāli, tas ir ļoti svarīgi, jo varu veikt nepieciešamās lietas tur sev piemērotā laikā, pakārtojot to visu treniņiem. Klīnika atrodas arī ērti sasniedzamā vietā – salīdzinoši netālu no Rīgas centra, turklāt tajā ir iespēja ērti novietot automašīnu. Jāpiebilst, ka Capital Clinic Riga strādājošie ir ļoti pozitīvi cilvēki, kuri savus pakalpojumus sniedz patiešām ļoti labā līmenī.

VEF Rīga spēlētājs Jānis Timma

 

     
Par Capital Clinic Riga darbu  

Capital Clinic Riga atstāj vislabāko iespaidu. Tā ir jauna, moderna klīnika ar mūsdienīgajām tehnoloģijām, kur visi pakalpojumi tiek sniegti augstākajā līmenī. No tām reizēm, kurās pabiju šajā klīnikā, atminos atsaucīgās māsiņas un kopumā pozitīvo personālu. Ieteiktu apmeklēt šo iestādi, jo tā lauž stereotipu par medicīnas vietām, kurās ir veci, gari, drūmi gaiteņi. Šeit ir citādāk, jo viss ir iekārtots un izveidots ļoti augstā līmenī, padarot klīniku par patīkamu vietu.

VEF Rīga spēlētājs Artūrs Bērziņš

   

 

Par konsultācijām un veselības pārbaudēm, gatavojoties maratonam  

Veselības pārbaudes Capital Clinic Riga atzina, ka esmu labā fiziskā formā un varu gatavoties „Mans pirmais maratons”, tomēr treniņu laikā parādījās sāpes labā ceļa ārpusē, kas ievērojami pastiprinājās pēc treniņiem tieši celī, it īpaši kāpjot pa kāpnēm. Lai konstatētu cēloņus, devos uz Capital Clinic Riga pie fizioterapeita Ulda Sproģa, kurš jau uzreiz norādīja uz iespējamo „skrējēja celi” un ieteica arī veikt magnētisko rezonansi.

Man ir konstatēs ITB sindroms, kas vienkāršāk nozīmē to, ka saite, kas nāk lejā gar kājas ārmalu no gūžas locītavas un stiprinās pie ceļgala locītavas, ir tikusi pārslogota, un ir radies iekaisums. Kā izrādās tā ir viena no tipiskākajām skrējēju pārslodzes traumām, un šobrīd katram, kurš gatavojas Lattelecom Rīgas Maratonam, varu ieteikt – palielināt savas skriešanas distances tikai un vienīgi pamazām, kārtīgi iesildīties un pat vēl svarīgāk – atsildīties; un staipīties, staipīties un vēlreiz staipīties. Ja ikdienā skrienat ap 5 - 6 km, tad nekādā gadījumā nevajag sākt uzreiz skriet padsmit kilometrus; pamazām un lēnām kāpināt savus kilometrus, staipīties un tad arī viss būs kārtībā!
Kāds plāns tālāk? Šobrīd esmu iepazinis tādus palīglīdzekļus kā foam roller un uzzinājis, ko nozīmē „teipoša”. Svētdienās paskatīšos, kā veicas pārējiem „Mans pirmais maratons” dalībniekiem koptreniņos, un paralēli advokāta praksei varētu sākt arī konsultēt par ITB sindromu, kā to nepieļaut un kā cīnīties, ja tas uzrodas! 

Ivo Klotiņš, advokāts

 

Ja arī Jūs vēlaties uzrakstīt atsauksmi vai viedokli par mūsu klīnikas darbu, izmantojiet šo veidni>>

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!