Pieteikties jaunumiem

#

Žurnāla "Ievas veselība" intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas vadošo speciālistu Intu Ūdri

20.01.2017

Žurnālā "Ievas Veselība" 27.12. numurā intervija ar Baltijas Vēnu klīnikas vadošo speciālistu, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas asinsvadu ķirurgu, Austrumeiropas VenaSeal apmācības centra vadītāju Intu Ūdri. Dr.Ints Ūdris stāsta, ko viņam nozīmē svētku sajūta, par to, kas viņu satrauc Latvijas medicīnas organizēšanas sistēmā, un kā ar veselīgu dzīvesveidu sadzīvo pats dakteris.

#

Ko darīt, lai atbrīvotos no nevēlama tetovējuma?

19.01.2017

Kādi tetovējumu tiek klasificēti kā nevēlami? Ko darīt, lai atbrīvotos no nevēlama tetovējuma? Vai šos tetovējumus iespējams likvidēt arī no sejas? No kā atkarīgs, vai tetovējuma noņemšana būs vieglāka vai grūtāka? Kādēļ dažu krāsu tetovējumus noņemt ir grūtāk kā citu? Kā notiek tetovējuma noņemšana? Cik procedūras nepieciešamas tetovējuma noņemšanai? Kas jāievēro pēc tetovējuma noņemšanas? 2017. gada 10. janvāra kanāla "RigaTV24" raidījumā "Ko darīt, ja sāp?" uz šiem jautājumiem atbildēja VC4 Dermatoloģijas klīnikas Metodiskā vadītāja, dermatoveneroloģe Linda Kapteine.

#

Ko darīt, ja trāpa salūta raķete?

19.01.2017

Kādus miesas bojājumus un traumas var radīt salūta raķete? Ko darīt, ja trāpa salūta raķete? Kāda ir pirmā palīdzība, ja kādam trāpījusi raķete? Kādēļ situācija, kad salūta raķete ir trāpījusi sejā, ir visbīstamākā? 2016. gada 29. decembra kanāla "RigaTV24" raidījumā "Ko darīt, ja sāp?" uz šiem jautājumiem atbildēja VC4 Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas ārsta palīgs Artjoms Čabaņenko.

#

Ko darīt, ja ir stipras paģiras?

19.01.2017

Kā alkohols ietekmē organismu? Ko preventīvi var darīt, lai nākamajā rītā nebūtu paģiru vai tās mazinātu? No kā atkarīgs paģiru stiprums? Kādi ir ietekmējošie faktori? Ko darīt, ja ir stipras paģiras? Kādi ir ieteicamie produkti, kurus būtu jālieto uzturā nākamajā dienā pēc alkohola lietošanas? 2016. gada 27. decembra kanāla "RigaTV24" raidījumā "Ko darīt, ja sāp?" uz šiem jautājumiem atbildēja Latvijas Psihiatru Asociācijas prezidents Elmārs Tērauds.

#

Ko darīt, ja bērns norijis nepazīstamus priekšmetus?

19.01.2017

Kāda vecuma bērni visbiežāk norij pārtikā nelietojumus priekšmetus? Kā rīkoties, ja norīti pārtikā lietojami priekšmeti un notikusi aizrīšanās? Ko darīt, ja bērns norijis nepazīstamus priekšmetus, kas nav ēdami? Kādi ir bīstamākie priekšmeti, kurus bērns var norīt? Kādēļ neēdamu priekšmetu norīšana - īpašu bateriju - ir ārkārtīgi bīstama? Ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt? 2016. gada 22. decembra kanāla "RigaTV24" raidījumā "Ko darīt, ja sāp?" uz šiem jautājumiem atbildēja VC4 Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas ārsta palīgs Rustams Junusovs.

CHECK- UP

Piesakieties un uzziniet visu par savu patieso veselības stāvokli! Individuālas veselības pārbaužu programmas.

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Piesakieties konsultācijai šeit! Mūsu darbinieki ar Jums sazināsies vistuvākajā laikā!